۱۳۹۷/۰۳/۰۷

آخرین اخبار

رئیس جمهور آذربایجان بالاترین نشان این کشور را به مهماندوست اهدا کرد

رئیس جمهور آذربایجان بالاترین نشان این کشور را به مهماندوست اهدا کرد

پس از دریافت بالاترین نشان کشور جمهوری آذربایجان

مهماندوست، به دلیل کم لطفی‌های فدراسیون ایران چشمانم پر از اشک شد

title:"رئیس جمهور آذربایجان بالاترین نشان این کشور را به مهماندوست اهدا کرد -http://anamnews.com/" alt:"رضا مهماندوست- http://anamnews.com/"

آنام: رئیس جمهور آذربایجان با اهدای بالاترین نشان کشور آذربایجان و همچنین جایزه ۲۰۰ هزار دلاری، از رضا مهماندوست سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی جمهوری آذربایجان تقدیر کرد.

مهماندوست در خصوص کسب بالاترین نشان دولتی جمهوری آذربایجان به خبرنگار ایسنا، گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: خیلی خوشحال هستم که تلاش‌های ما به ثمر نشست و به بالاترین نشان در کشور آذربایجان رسیدم. من تنها کسی بودم که در شب تقدیر از المپیکی‌ها این نشان را کسب کردم. در این مراسم چشمان من پر از اشک شد و اشک‌هایم به دلیل کم لطفی‌های فدراسیون ایران بود، ز‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یرا قطعا دوست داشتم برای ایران این افتخارات را کسب کنم.

او همچنین گفت: امیدوارم که مسئولان دیگر با مربیان خود این برخورد را نداشته باشند و برای حضور بعضی‌ها امثال رضا مهماندوست را فراری ندهند.

title:"رئیس جمهور آذربایجان بالاترین نشان این کشور را به مهماندوست اهدا کرد -http://anamnews.com/" alt:"ضا مهماندوست، جمشید برزگر،صباح شریعتی و میلاد بیگی ۴ عضو ایرانی این کاروان جوایز خود را از الهام علی‌اف رییس جمهوری این کشور دریافت کردند- http://anamnews.com/"
در مراسم تقدیر از مدال‌آوران کاروان آذربایجان،رضا مهماندوست، جمشید برزگر،صباح شریعتی و میلاد بیگی ۴ عضو ایرانی این کاروان جوایز خود را از الهام علی‌اف رییس جمهوری این کشور دریافت کردند

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *