۱۳۹۷/۰۷/۲۸

آخرین اخبار

تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

آنام: بعضی از کارهای ظاهرا بی‌اهمیت ما، شیوه انجام دادن ساده‌ترین کارهای روتین روزمره، نوع چینش وسایل خانه و نظم اتاق، میز کار یا حتی فایل‌های کامپیوترمان، زبان بدن ما یا حتی از دید برخی دستخط ما می‌توانند حاوی اطلاعات بسیار زیادی در مورد شخصیت ما باشند.

حتما سریال شرلوک هولمز را دیده‌اید که در آن کارآگاه معروف از روی یک مشت اطلاعات ظاهرا بی‌اهمیت، در یک نگاه چطور به اندازه یک کتاب در مورد یک فرد حدسیات درست ارائه می‌داد. اما حالا یک روانپزشک سوئیسی به نام ماریو گمور پیدا شده که با تست جدید شخصیت خود، سر و صدای زیادی به پا کرده است.

گمور در تست جدید خود به بیماران و مراجعان خود، تعدادی گیره کاغذ می‌دهد و از آنها می‌خواهد که طبق تمایل خود آنها را خم کنند و اشکالی از آنها درست کنند.. سپس با بررسی آنها، پی به شخصیت آنها می‌برد. یعنی نوع پیچ و تاپ، خم شدن و اشکال فضایی که با گیره‌های کاغذ توسط یک شخص ساخته می‌شوند راهنمای او برای پی بردن به شخصیت افراد باشد.

بر این اساس او کتاب پرفروشی به نام «تست گیره کاغذ: تست شخصیتی که شبیه دیگر تست‌ها نیست»، نوشته است.

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

بیایید با هم مرور کنیم که بر اساس گیره‌های کاغذ چه حدس‌هایی می‌توان انجام داد:

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

دوست ندارید در معرض توجه باشید، اما چرخش‌های ناگهانی در زندگی را دوست دارید. ممکن است مدتی زیادی بیارمید و کار خاصی در زندگی نکنید، اما در دوره‌هایی با فوران انرژی مواجه می‌شوید، آن وقت است که مثل یک آتشفشان منفجر می‌شوید و گدازه‌هایتان پیرامونتان را می‌پوشاند. شما استعداد تغییر ناگهانی شرایط خودتان و پیرامونتان را دارید.

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

گیره کاغذ به شکل آشیانه پرنده

پایداری شرایط و نیز ریشه‌ها برای شما بیشتر موقعیت شما در زندگی و موفقیت حرفه‌تان اهمیت دارد. اموراتی که زیادی برجسته و شاخص هم نباشند، ممکن است شرایط دلخواه شما را فراهم آورند.

شما به آسانی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرید و اغوا نمی‌شوید. خانواده پناهگاه شماست.

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

میزبان خوب

شما قابل اعتماد و فروتن هستید. خودتان را از دنیا منزوی نمی‌کنید و پنهان نمی‌شوید. پذیرای همه هستید. ترجیح می‌دهید که خودنمایی نکنید. بیشتر ترجیح می‌دهید که زندگی کنید تا اینکه زندگی را فدای به دست آوردن موفقیت کنید.

title:"تست شخصیت با گیره کاغذ توسط روانشناس سوئیسی-http://anamnews.com/ " alt:"گیره کاغذ"

شما همیشه به امید آینده هستید. از یک طرف دوست دارید که به جلو حرکت کنید، اما از سوی دیگر از عملی کردن جاه‌طلبی‌هاتان و شتاب دادن به روند موفقیت خود طفره می‌روید. شما ثابت‌قدم نیستید، علیرغم اینکه ایده‌های خوبی دارید و در روند حرکت، دچار تردید می‌شوید.

11-22-2016-6-48-46-pm

دوست ندارید بر دیگران برتری بجویید. به دنبال رقابت نیستید و دوست دارید در دست‌های هموار حرکت کنید. تماشای گذر عمر در کنار یک رود جاری بر کوهنوردی ترجیح می‌دهید.

اما شما یک وچه تاریک هم دارید، دوست دارید استراق سمع کنید و به اسرار  دیگران آگاهی داشته باشید. شما آدمی هستید که رازهای همکارانتان را می‌دانید، شاید هم عضو یک سرویس باشید!

11-22-2016-6-51-24-pm

زندگی شما هدف‌دار است، شما ثابت زیادی در زندگی و تلاش‌هایتان دارید و پله به پله با نظم به سمت اهداف خود حرکت می‌کنید. شما دوست دارید قبل از اینکه به مرحله بالاتر صعود کنید، از محکم کردن جای پایتان در پله قبلی مطمئن شده باشید. شما آدمی متکی به خود هستید.

11-22-2016-7-21-21-pm

شما اجتماعی و برون‌گرا و پرانرژی هستید، دوست دارید با سر صحبت را با مردم باز کنید با آدم‌های تازه و شرایط نو به خوبی تطبیق پیدا می‌‌کنید.

آسان‌گیر هستید و به راحتی تعامل می‌کنید آدمی نیستید که پیش از حرف زدن، خیلی حرف هایتان را پیش خودتان سبک و سنگین کنید.

درست به خاطر همین خصوصیات ممکن است به راحتی نظرتان عوض شود، و شاید برخی‌ها این ویژگی شما را دوست نداشته باشید.

شما مستعد فراز و نشیب‌های احساسی هستید.

11-22-2016-7-25-18-pm

شما به دنبال تحمیل عقاید و نظرات خود به دیگران، در جهت رسیدن به مقاصد خود نیستید، فقط وقتی که ضرورت پیدا می‌کند، تغییر ایجاد می‌کنید و اصراری برای عملی شدن دیدگاه و نقشه‌های خود ندارید و چیزهای ساده را بر اشیای پیچیده ترجیح می‌دهید.

11-22-2016-7-29-18-pm

شهرآشوب!

دوست دارید دیگران را شوک‌زده و تحریک کنید. از هر موقعیتی استفاده می‌کنید. اگر زندگی یک زمین بازی باشد، شما پادشاه آن خواهید بود.

اغواگر

11-22-2016-7-35-57-pm

شما یک آدم طلایی هستید که همگی به شما نظر دارند. دوست دارید بدرخشید. خوشبختانه مردم به خاطر غرور و جاه‌طلبی‌تان از شما منزجر نیستند و از دید آنها یک آدم خجالتی هستیذ!

شما قدرت و استحکام لازم را برای رسیدن به موفقیت دارید. دنیا زیر پاهای شماست. منتقدان کمی از شما به خاطر خودبینی، انتقاد می‌کنند.

11-22-2016-7-39-15-pm

پارانویید

شما شکاک هستید. وقتی در آستانه پیشرفت‌های تازه قرار می‌گیرید، به دنبال خطرها و تهدیدهای احتمالی هستید و به همین خاطر از شرایط متفاوت تازه گریزان هستید.

شهروند سطح بالا

11-22-2016-7-43-28-pm

شما به مدارج بالا رسیده‌اید. چیزی برای پنهان کردن ندارید و خوشنود و خوشبخت هستید. زندگی‌تان را دردست دارید و سربلند هستید. ارزش‌های خود را در زندگی مشخص کرده‌اید و دوست دارید به دنیا جهت بدهید.

مردم اغلب نزد شما می‌آیند تا شما به آنها پند بدهید.

باید تأکید کنم که این تست تنها کلیدی کلی به سمت شخصیت هر شخص می‌تواند بگشاید و از از دید علمی، هیچ چیز جای تست‌های استاندارد شخصیتی جامع را نمی‌گیرد.

منبع

لینک کوتاه: https://goo.gl/edIfM6

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *