۱۳۹۷/۰۷/۲۹

آخرین اخبار

توصیه هایی به زنان برای جذب مرد دلخواه

title:"توصیه هایی به زنان برای جذب مرد دلخواه - http://anamnews.com/" alt:"مارک روزنفلد "

توصیه هایی به زنان برای جذب مرد دلخواه

 

آنام:  مارک روزنفلد خودش را با عنوان « مردی که می خواهد به زنان کمک کند تا به مرد دلخواه شان برسد» خطاب می کند. او معتقد است مردان به ۷ دلیل، تصمیم گیرنده و تعیین کننده ایجاد آشنایی ها نیستند. او می گوید دانستن این موارد هم به زنان کمک می کند نقش بیشتری در ایجاد رابطه داشته باشند و هم به افزایش فرصتِ مردان برای آشنایی می انجامد.

 

۱- مردان خیلی بیشتر از زنان در معرض «رد درخواست آشنایی» هستند

 

این یک حقیقت است. زنان خودشان هم می دانند دست بالایی برای انتخاب در شروع آشنایی و کنجکاوی اولیه دارند. زنان خیلی سریع می توانند از رفتار فرد مقابل بفهمند که چقدر مشتاق آشنایی است وبرای همین قبل از اینکه جواب منفی بشنوند قدم های بعدی را برمی دارند.

زنان می توانند یک شبکه خوب آشنایی های اولیه با مردان ایجاد کنند. با ظرافت های مخصوص خودشان، چراغ سبزهای نامحسوس ارائه دهند و منتظر قدم های جدی تر مردان باشند. در هر صورت شانس جواب منفی شنیدن برای زنان خیلی کمتر است.

در واقعیت این مردان هستند که باید ریسک جواب منفی را بر خود تقبل کنند. آنها باید قدم اول را بردارند. آنها باید شروع به ابراز علاقه کنند. آنها باید مستقیم و به نوعی رسمی بگویند که دوست دارند زنان را به نهار و شام و سینما و گالری گردی دعوت کنند.

یادتان باشد که همه این تقبل ریسک ها، دمار از روزگار مردان که در عمل دوست دارند ساده و صریح باشند در خواهد اورد. بخصوص که در عمل می دانند اکثر مواقع جواب منفی خواهند شنید. اگر از یک مرد خوش تان می آید شما هم قدم های کوتاه بردارید و به اعتماد به نفس او کمک کنید. چراغ سبزهای کمی محسوستر باعث می شود که مردان بر مقدار ریسک خود برای درخواست آشنایی بیفزایند.

 

۲- مردان شانس زیادی برای توجه عاطفی و رمانتیک ندارند

 

زنان اگر بخواهند با یکی آشنا شوند یا شیطنت های گذرا داشته باشند می توانند کمی خود را در معرض توجه رمانتیک قرار دهند. آنها اگر کمی غمگین باشند می توانند با جلب توجه مردان، کمی بر احساس غرور و اهمیت شخصی شان بیفزایند. همه این فرصت های توجه، در هر جامعه ای برای زنان وجود دارد حتی اگر محدود به چند تلاقی نگاه باشد.

خودتان را جای مردان بگذارید و ببینید که ما این فرصت های ساده را نداریم چون همواره و با هر نیتی، در معرض جواب منفی هستیم. جوابی که همه وجود ما را در هم می ریزد. این را در نظر بگیرید که بسیاری از مردان خوب، اعتماد به نفس و تحمل لازم برای ریسک های پیاپی را ندارند. برای دستیابی به مردان صادق و مهربان و متعادل، شما هم باید ریسک کنید.

 

۳ – جلب توجه زنان برای همه مردان آسان نیست

 

از همان اوائل نوجوانی، جامعه برای پسرانی که از خود مهارت برای رویارویی و گفتگو با دختران نشان دهند امتیاز و احترام قائل است. برعکس، دخترانی که توانایی همصحبتی و راحت بودن در کنار پسران را بروز می دادند توسط همسن و سالها و جامعه مورد مواخذه قرار می گرفتند و نوعی احساس شرم به آنها منتقل می کردند.

پسران در بزرگسالی نیز با شدتی بیشتر، مدام باید به دیگران نشان دهند که از مهارتِ معاشرت با دختران برخوردار هستند حتی اگر آمادگی اش را نداشته باشند.

مردان اگر خجول باشند این ریسک را تقبل نمی کنند که در بین دوستان از یک زن غریبه، تقاضای آشنایی و ملاقات بکنند. اگر شجاعت کافی داشته باشند قدم اول را برمی دارند ولی در اکثر موارد با جواب منفی روبرو می شنوند.

بعضی مردان به دلایلی فکر می کنند که در ایجاد آشنایی اولیه با زنان، مهارت چندانی ندارد. بعد به این تلقین می رسند که « انگار بویی از مردانگی نبرده اند و آدم بدبختی هستند»

شما خانم های محترم، دفعه بعد اگر شاهد مردی بودید که متوجه شدید از شما خوشش می آید ولی مردد است و ریسک نمی کند، با ارسال نشانه های مثبت، بر جرئت آنها بیفزائید.

 

۴ – مردان، فکر زنان را نمی توانند بخوانند

 

در طی صدها هزار سال، محول ساختنِ مسئولیت تهیه غذا و شکار، باعث افزایش مهارت فیزیکی و قدرت جسمی مردان شد. اما زنان می بایست به مهارت های متنوع در زندگی اجتماعی تکیه کنند.

برای همین قدرت تشخیصِ نیت اطرافیان در زنان بیشتر رشد کرده است.موقع توضیح دادن مسلط تر هستند و … پس اگر دفعه بعد با مردی روبرو شدید که باید می فهمید شما هم به او توجه دارید ولی حرکتی از او صورت نمی گیرد زیاد ناراحت نشوید. اگر امکانش را دارید توجه بیشتر نشان دهید.

 

ادامه دارد …

 

 

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *