۱۳۹۷/۰۸/۰۲

آخرین اخبار

دوره‌ مشاوره‌های رایگان پیش ازدواج

دوره‌ مشاوره‌های رایگان پیش ازدواج

مدیر کل دفتر ازدواج معاونت جوانان وزارت ورزش:
زوج های جوان می توانند در دوره‌ مشاوره‌های رایگان پیش ازدواج شرکت کنند
آنام:  مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده معاونت جوانان وزارت ورزش از آغاز دوره های مشاور رایگان پیش از ازدواج ابتدا در تهران و سپس در سراسر کشور خبر داد .
title:"دوره‌ مشاوره‌های رایگان پیش ازدواج- http://anamnews.com/"alt:"دوره‌ مشاوره‌های رایگان پیش ازدواج-http://anamnews.com/ "ناصر صبحی قرا ملکی روز یک شنبه در گفت وگو با ایرنا با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار این دوره‌های مشاوره پیش از ازدواج به صورت رایگان برای جوانان در آستانه ازدواج برگزار می شود و هزینه آن را وزارت ورزش و جوانان پرداخت می کند.
وی با اشاره به ضرورت برگزاری چنین دوره هایی برای زوج‌ها جوان یادآورشد: این طرح بصورت آزمایشی در شهر تهران در حال برگزاری است که در صورت موفقیت، در استان تهران و سپس در تمام کشور اجرایی می شود.صبحی قراملکی با با بیان اینکه بصورت معمول سالانه یک میلیون نیم جوان به خانه بخت می روند، گفت: در دوره مقدماتی این طرح قرار است ۲ هزار جوان در این دوره های آموزشی شرکت کنند.

وی با بیان این که هم اکنون ۶۰۰ نفر در این دوره ها شرکت کردند، گفت: مدرسان این دوره‌ها یا از روانشناسان سازمان نظام روانشناسی کشور هستند و یا آموزش‌های لازم برای شرکت در این دوره ها را دیده اند.

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، محل برگزاری این دوره ها را فرهنگسراها، مدارس و مساجدی که امکان برگزاری این دوره‌‌ها را دارند،‌ اعلام کرد و گفت: برگزاری این دوره‌ها گروهی و رایگان است.
وی در باره نحو شرکت در این دوره ها نیز خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این دوره های می توانند با موسسه فرهیختگان دانشگاه تهران با شماره ۰۲۱۴۲۳۱۲ تماس بگیرند و از زمان و مکان برگزاری این دوره‌ها آگاه شوند.

 

منبع: میگنا

 

لینک کوتاه:

عضو کانال تلگرام آنام شوید

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *