۱۳۹۷/۰۸/۲۶

آخرین اخبار

رعایت فاصله در گفتگو بین زن و مرد

title:"رعایت فاصله در گفتگو بین زن و مرد-http://anamnews.com/ "alt:"رعایت فاصله در گفتگو بین زن و مرد - http://anamnews.com/"

رعایت فاصله در گفتگو بین زن و مرد

آنام : رعایت فاصله ها در روابط امری بسیار مهم می باشد. باید نسبت به نیاز یک زن به فضا حساس بود. اگر به شکل سلطه جویانه رفتار کنید و بدون اجازه وارد فضای او شوید، مطمئناً احساس بدی در او ایجاد خواهید کرد. زنان، مردانی را که بدون دعوت وارد فضای شخصی آن ها می شوند به عنوان مهاجم می شناسند و یک زن به کسی که از او می ترسد علاقه نشان نخواهد داد.

رعایت فاصله در هر  رابطه ای مهم است و این موارد در مورد مردان نیز صدق می کند. اما در مورد زنان از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار است.

میزان فاصله و صمیمیت:

 

الف_ صمیمی – تماسی :
نزدیک ۲۵ سانتی متر(برای دوستان نزدیک،خانواده و زوج ها) اگر طرف مقابل در این فاصله به مکالمه می پردازد ، این به معنای این است که احساس صمیمیت بالایی نسبت به طرف مقابلش دارد.

 

ب_ راحت-شخصی:
۴۵ تا ۱۲۰ سانتی متر(مکالمه غیررسمی با دوستان)
اگر طرف مقابل در این فاصله ، به مکالمه می پردازد ، بدین معناست که هنوز احساس صمیمیت لازم را نسبت به طرف مقابل پیدا نکرده است ، اما احساس راحتی و دوستی دارد .

 

ج_اجتماعی :
۱۲۰ تا ۳۶۰ سانتی متر( مکالمه ی اجتماعی )
مکالمه از این فاصله به معنای این موضوع است که طرف مقابل ، هنوز هیچ گونه صمیمیت و ارتباط دوستانه ای نسبت به طرف مقابلش، حس نمی کند .

 

لینک کوتاه:
 http://goo.gl/pd5qgU

بیشتر بدانید: 

 

چگونه آینده رابطه را پیش بینی کنیم

آیا همسر شما بهترین همسر دنیاست و چگونه بهترین باشید

از آینده عشقی تان باخبر شوید

هرچه زن زیباترباشد، مرد را زودتر می‌ کُشد

چرا مردان خرید کردن با زنان را دوست ندارند؟

 

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *