۱۳۹۷/۰۷/۰۳

آخرین اخبار

سجاد غریبی کیست؟ بیوگرافی کامل هالک ایرانی

title:" سجاد غریبی هالک ایرانی یا مدافع حرم ؟-http://anamnews.com/" alt:" سجاد غریبی "

سجاد غریبی کیست؟ بیوگرافی کامل هالک ایرانی

 

آنام : روزنامه اسپانیایی آس از حضور احتمالی سجاد غریبی، مردی که به “هالک ایرانی” معروف است در مسابقات کشتی کچ آمریکا خبر داد.

به نوشته آس، این ورزشکار ایرانی که ۲۴ سال سن و ۱۵۵ کیلو وزن دارد و می‌تواند تا ۱۷۵ کیلو وزنه را بلند کند در راه پیوستن به مسابقات WWE (مسابقات کشتی حرفه‌ای آمریکا یا کشتی کچ) است.

غریبی که متولد اهواز اما بزرگ شده بوشهر است در مورد سابقه ورزشی خود در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: ” ۹ سال است پاورلیفتینگ انجام می‌دهم؛ سال ۸۹ بعنوان قوی‌ترین مردان سراب مدال طلا کسب کردم و بعد از یکسری از همین مسابقات ماهیچه پشت پایم پاره و به تجویز پزشک ورزش‌های سنگین برایم ممنوع اعلام شد…”

وی افزود که زمانی ۱۸۰ کیلو وزن داشت اما به دلیل ورود به ورزش بوکس و فشاری که به کبدش می‌آمد وزنش را به ۱۵۵ کیلو‌گرم کاهش داد.

غریبی بیش از ۱۸۷ هزار فالوئر در اینستاگرام دارد و هرکول ایرانی نام گرفته است، در این شبکه اجتماعی عکس‌های خودش و گزارش‌هایی که در رسانه‌ها در مورد او منتشر می‌شود و همین طور عکس‌هایی را که تغییرات بدن او در طول زمان را نشان می‌دهد، به اشتراک می‌گذارد.

به نوشته روزنامه اسپانیایی آس ، “هالک ایرانی” احتمالا به زودی در WWE با ستاره‌هایی مثل تریپل اچ (کشتی‌گیر آمریکایی که با ۱۴ قهرمانی دومین ورزشکار پرافتخار این مسابقات است) و براک لزنر (کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی، بازیگر، مبارز سابق هنرهای رزمی ترکیبی) بجنگد و قدرتش را امتحان کند.

title:" سجاد غریبی هالک ایرانی یا مدافع حرم ؟-http://anamnews.com/" alt:" سجاد غریبی "

غریبی می‌گوید: عکسم را کنار جلاد داعش قرار دادند تا برخی خیال کنند من جلاد داعش هستم. این درحالی است که بارها در اینستاگرام نوشته بودم به هیچ وجه چنین شایعاتی را باور نکنید.

احساس غریبی درباره لقب هالک چیست؟ برخی از دوستان ایرانی گفتند هالک غولی خشن و وحشتناک است و نباید چنین لقبی داشته باشی؛ منتهی این لقب در خارج از کشور به عنوان اسطوره مطرح است.

موج شایعات و خبرسازی‌ها همچنان ادامه دارد. غریبی می‌گوید: اگر مجبور شوم از راه قانونی وارد می‌شوم و شکایت می‌کنم.

حدود سه ماه پیش بود که خبر نام‌نویسی این ورزشکار ۲۴ ساله برای شرکت در جنگ سوریه خبرساز شد. او گفت: “من مسلمان شیعه هستم و با تمام مسلمانان شیعه که ادعای مسلمانی می‌کنند اما حاضر نیستند به کس دیگری کمک کنند مخالفم؛ من همیشه مدافع اهل بیت(ع) و کشورم خواهم ماند. برای مدافعین حرم و اعزام به سوریه نام نویسی کردم و اگر لایق باشم حتماً می‌روم و تا جایی که بتوانم از حرمین و از کشورم دفاع می‌کنم.”

پدر برزرگ سجاد از پهلوانان بزرگ زورخانه بودند، و باید گفت ژنتیک هم در این هیکل او دخیل بوده، اما مهمترین آن ورزش و تلاش مداوم او بوده است و هیچ موقع از دارو و استرویید استفاده نکرده است

سجاد غریبی فارغ التحصیل رشته کارشناسی اقتصاد بازرگانی است و املاکی دارد.

title:" سجاد غریبی هالک ایرانی یا مدافع حرم ؟-http://anamnews.com/" alt:" سجاد غریبی "

 

هالک یا هیولای سبز رنگ، از قهرمانان کمیک استریپ،داستان دانشمندی به نام بروس بنر است که تحت تاثیر اشعه گاما قرار گرفته و زمانی که خشمگین می شود از حالت عادی در آمده و مبدل به یک هیولای سبز رنگ می شود. هالک هر چه بیشتر خشمگین شود، قویتر می گردد.

 

title:" سجاد غریبی هالک ایرانی یا مدافع حرم ؟-http://anamnews.com/" alt:" سجاد غریبی "

 

 

لینک کوتاه: https://goo.gl/uwC25r

 

منبع : فارس نیوز  ، بی بی سی

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *