۱۳۹۷/۰۸/۰۱

آخرین اخبار

مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+تصاویر

title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"

 

مد لاک ناخن مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس

آنام: مد و آرایش، حداقل در طی ۲۰ سال گذشته نه تنها هر گونه سلیقه و سنت گذشته را دستخوش تغییر قرار می دهد بلکه به خاطر وجود اینترنت، به سرعت فراگیر هم می شود.

البته خیلی از مدها در همان حیطه ستارگان مشهور دنیای سرگرمی ها می مانند فقط بعضی از آنها به دلایل بیشمار در جامعه ماندگار می شوند. مد و آرایش مردان نیز در همین مسیر، مدام تحول یافته است. توجه بیشتر به نظافت عمومی، اصلاح مداوم و متفاوت موی سر و صورت، ابرو برداشتن، جراحی زیبایی، خالکوبی و تناسب رنگ در لباس و کفش بخشی از آنها می باشد.

مدتی است لاک ناخن مردانه نیز از محوطه ستارگان مد، موسیقی و سینما عبور کرده است و به درون زندگی مردان راه یافته است. مثل همیشه، نیازها و ضرورت ها و البته استاندارد زندگی در نقاط مختلف دنیا، نشان خواهد داد که آیا این شیوه ابراز، ماندگار خواهد بود یا خیر …

 

نظر شما چیست؟ در مورد روی آوردن مردان به این نوع آرایش نظر خود را در پایین صفحه بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان درمیان بگذارید

 

title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک سیاه زده است"
title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است" title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردی که لاک زده است"  title:"مد لاک ناخنِ مردانه در زندگی روزمره مردان+عکس - http://anamnews.com/" alt:" پرتره مردانی که لاک زده است"

 

 

 

 

عضو کانال تلگرام آنام شوید

نظر شما چیست؟ برای هر چه پربارتر شدن مطالب نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. شما در این باره چه فکر می کنید؟

لینک کوتاه:  http://goo.gl/svrGeS

منبع

نوشته‌های مرتبط

3 نظر

 1. علی

  منم بعضی وقتا لاک میزنم حس خوبی میده
  نمیشد عکس بزارم والا عکسشو میزاشتم
  خوشحال شدم دیدم خیلی مردا این کارو میکنن:))))

  پاسخ
 2. Benti

  اگر چارقد و دامن کوتاهم بپوشن شاید بهشون بیاد.. اگرنه در حالت عادی ک یه (آقا+لاک) ینی چندشِ ب تمام معنا (-_-)

  پاسخ

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *