۱۳۹۷/۰۸/۲۵

آخرین اخبار

زنان مصنوعی در بازار-مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند

title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"

زنان مصنوعی در بازار-مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند

آنام: عکاس دانمارکی Benita Marcussen تصادفا از طریق یک گروه اینترنتی از وجود مردانی که همگی شان با عروسک های جنسی(زنان مصنوعی) شان زندگی می کنند آشنا می شود. او بعد از مدتی، آنها را ترغیب می کند که گزارش مصوری از آنها و عروسک های شان تهیه کند.مردان این گروه با آنکه نمی خواستند اسم شان فاش شود ولی پذیرفتند که با او همراهی کنند چون معتقدند که « همه ماجرا به داشتن یک عروسک جنسی ختم نمی شود»مردان فوق معتقدند این عروسک ها که بین ۶ الی ۵۰ هزار دلار قیمت دارند و طرح شان را از طریق اینترنت، خودشان برمی گزینند دوستان ضروری زندگی شان هستند. آنها به این عروسک ها تکیه می کنند. احساس امنیت می کنند و آنها را از تنهایی در می آورد.
در زندگی مدرن امروز زنان مصنوعی هر روز رواج بیشتری در جامعه پیدا می کنند. انسان ها در درون تنهایی خود فرو می روند و نیاز دارند این تنهایی را با چیزی ذهنی یا عینی پر کنند.
ماجرای زنان مصنوعی مرا به یاد فیلم her انداخت در فیلم “او” هم انسان ها چه مرد یا زن تلاش می کنند تنهایی خود را با یک سیستم عامل پر کنند. آنها حتی عاشق سیستم عامل خود نیز می شوند که معمولا از جنس مخالفشان است و حتی رابطه جنسی هم دارند.
مردان مصنوعی هم ساخته شده است.
خیلی هم جای تعجب نیست که کشور چین در این زمینه پیشتاز است.
مدتی است که شنیده می شود زنان مصنوعی به بازار ایران هم راه یافته اند.

تصاویر زنان مصنوعی را ببینید:

title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند- http://anamnews.com/" alt:"مردی به همراه همسر عروسکی خود"title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"photo_2016-10-26_02-19-04photo_2016-10-26_02-19-08title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"
title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"title:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار -" alt:"مردانی که زنان عروسکی انتخاب می کنند - زنان مصنوعی در بازار- http://anamnews.com"photo_2016-10-26_02-18-30

 

لینک کوتاه: https://goo.gl/Tzv2SJ

نوشته‌های مرتبط

2 نظر

 1. صدف

  با سلام
  در لحظه اول که عکس های مربوط مقاله را دیدم خیلی حس بدی پیدا کردم.
  در این نوع رابطه هیچ تعاملی وجود نداره. رابطه یکطرفه و مصنوعی
  فقط نیاز جسم برطرف میشه . پس نیاز روح و قلب ادم چی میشه؟
  و اینکه مورد محبت قرار بگیره ؟؟؟

  پاسخ
 2. یک خانم

  به نظر من این یک ایده خوبیه برای جامعه.. به جای ایکه هرروز از تجاوزات و قتل و جنایات بشنویم پس بهتره این عروسکها در اختیار اینجور مردان باشه تا زنان و کودکان جامعه در امان باشند…

  پاسخ

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *