۱۳۹۷/۰۸/۰۱

آخرین اخبار

معرفی نرم‌افزار امنیتی Spybot (بخش اول)

title:"معرفی نرم‌افزار امنیتی Spybot (بخش اول)- anamnews.com"alt:"معرفی نرم‌افزار امنیتی Spybot (بخش اول)-anamnews.com "

معرفی نرم‌افزار امنیتی Spybot (بخش اول)

آنام: داشتن امنیت در سیستم‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز این روزها بسیار مهم است. به دلیل آنکه روزانه هزاران هزار بدافزار ساخته می‌شود و راه‌های جدیدی برای حمله به سیستم‌ها به کارگرفته می‌شود، بنابراین باید از نرم‌افزارهای امنیتی برای شناسایی و نابود کردن این بدافزارها استفاده کرد.

اگر نیازمند نرم‌افزاری هستید که قادر به اسکن و حذف نرم‌افزارهای مخرب و روت کیت‌ها از سیستم شما باشد و همچنین به‌دنبال محافظت از سیستم خود با ایمن سازی در مرورگر هستید، می‌توانید از نسخه‌ رایگان نرم‌افزار “Spybot” استفاده کنید.

“Spybot” نرم‌افزاری است برای شناسایی و از بین بردن انواع مختلف بدافزارها که از سیستم شما در برابر نر‌م‌افزارهای جاسوسی محافظت می‌کند. نسخه‌ رایگانی برای کاربران خانگی طراحی شده است که به صورت رایگان در سایت این نرم‌افزار موجود است و قابلیت آپدیت رایگان هم دارد. این برنامه به تنهایی امنیت سیستم عامل شما را تضمین نمی‌کند و شما باید برای امنیت بیشتر از سایر نرم‌افزارهای امنیتی هم استفاده کنید. (آنتی ویروس امن ، فایروال مناسب….)

ویژگی‌های نسخه‌ رایگان نرم‌افزار “Spybot”

  • جستجو و از بین بردن نرم‌افزارهای مخرب موجود
  • جستجو و از بین بردن روت کیت‌های موجود
  • محافظت (ایمن‌سازی) از سیستم شما در برابر وب سایت‌های مخرب و کوکی‌ها
  • به‌روزرسانی هفتگی رایگان

این نرم‌افزار در سیستم عامل‌ ویندوزهای (Windows XP, Vista, 8, 7) قابل استفاده است. این  برنامه را از سایت رسمی این نرم‌افزار دانلود کنید. بعد از دانلود و نصب برنامه در زمان اجرای برنامه برای اولین بار باید به نکته زیر توجه کنید:

در مراحل اجرای برنامه برای نخستین بار،با گزینه‌ “Create registry backup” رو‌به‌رو می‌شوید که حتما روی این گزینه کلیک کنید تا نسخه‌ پشتیبان از ریجستری سیستم خود را ذخیره کنید.

در بخش دوم معرفی این نرم‌افزار در مورد چگونگی ایمن‌سازی، به‌روزرسانی ، پیدا کردن و چک کردن مشکلات توضیح داده می‌شود.

منبع: tech

لینک کوتاه:
 http://goo.gl/Y54R8T

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *