۱۳۹۷/۰۷/۰۳

آخرین اخبار

نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما اعلام شدند

title:"نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما اعلام شدند - http://anamnews.com/" alt:"پوستر 3 فیلم کوچه «ابد و یک روز»، «جامه دران» و «کوچه بی نام"

نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما اعلام شدند

در آستانه ۲۱ شهریور ماه روز سینما، نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند. «ابد و یک روز»، «جامه دران» و «کوچه بی نام» پیشتاز نامزده ها هستند.

آنام: طبق اعلام خانه سینما؛ در تاریخ ششم و هفتم شهریور ماه شورای صیانت از آرای هجدهمین جشن سینمای ایران متشکل از : کمال تبریزی (دبیر جشن)، علی دهکردی (نماینده منتخب داوران) و محمدرضا مویینی(نماینده خانه سینما) پشت درهای بسته پاکت‌های رای در همه رشته‌ها را گشود و آرای داوران را شمرد.

شمارش آرای جشن سینما از ساعت ۲۰ شب گذشته آغاز شده و تا ساعت ۶:۳۰ صبح به پایان رسیده است.

 

 نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

۱- هادی اسلامی   برای فیلم   “بادیگارد”

۲- جواد مطوری    برای فیلم  “مرگ ماهی”

۳- جواد مطوری    برای فیلم    “بهمن”

۴- امیررضا معتمدی   برای فیلم    “مزار شریف”

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی

۱- آرش آقابیگ    برای فیلم  “بهمن”

۲- اصغر پورهاجریان   برای فیلم  “۳۶۰ درجه”

۳- محسن روزبهانی   برای فیلم   “بادیگارد”

۴- ایمان کرمیان  برای فیلم   “ایستاده در غبار”

۵- عظیم محمدی   برای فیلم     “عاشق ها ایستاده می میرند”

نامزدهای بهترین چهرهپردازی

۱- ایمان امیدواری   برای فیلم  “کوچه بی نام”

۲- شهرام خلج     برای فیلم   “ایستاده در غبار”

۳- محسن دارسنج  برای فیلم  “بارکد”

۴- سعید ملکان    برای فیلم   “ابد و یک روز”

۵- مهین نویدی      برای فیلم     “۳۶۰ درجه”

 

نامزدهای بهترین صداگذاری و میکس:

۱- علیرضا علویان  برای فیلم    “بادیگارد”

۲- علیرضا علویان    برای فیلم    “ابد و یک روز”

۳- آرش قاسمی   برای فیلم    “خشم و هیاهو”

۴- امیرحسین قاسمی   برای فیلم    “جامه دران”

۵- محمود موسوی نژاد      برای فیلم    “کوچه بی نام”

نامزدهای بهترین صدابرداری:

۱- حسین بشاش    برای فیلم    “خشم و هیاهو”

۲- حسن زاهدی   برای فیلم     “گینس”

۳- امین میرشکاری    برای فیلم    “ابد ویک روز”

۴- زنده یاد یدالله نجفی    برای فیلم     “جامه دران”

۵- امیر نوبخت   برای فیلم     “عادت نمی کنیم”

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

۱- حجت اشتری  برای فیلم    “بارکد”

۲- رعنا امیری برای فیلم     “خشم و هیاهو”

۳- سارا سمیعی  برای فیلم    “دو”

۴- بابک کریمی  برای فیلم    “جامه دران”

۵- غزاله معتمد    برای فیلم    “ابد و یک روز”

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

۱- حجت اشتری    برای فیلم    “بارکد”

۲- ایرج رامین فر   برای فیلم    “احتمال باران اسیدی”

۳- امیرحسین قدسی    برای فیلم    “اژدها وارد می شود”

۴-کیوان مقدم   برای فیلم    “دو”

۵- محسن نصرالهی    برای فیلم    “ابد و یک روز”

نامزدهای بهترین موسیقی فیلم:

۱- سعید انصاری   برای فیلم     “جامه دران”

۲- ستار اورکی   برای فیلم     “دوران عاشقی”

۳- حامد ثابت   برای فیلم     “بهمن”

۴- بهزاد عبدی   برای فیلم    “مزار شریف”

۵-کارن همایون فر برای فیلم    “بادیگارد”

  نامزدهای بهترین تدوین:

۱- امیر ادیب پرور    برای فیلم    “کوچه بی نام”

۲- ژیلا ایپکچی  برای فیلم    “خداحافظی طولانی”

۳- حسن حسن دوست    برای فیلم    “جامه دران”

۴- مهدی حسینی وند  برای فیلم    “بادیگارد”

۵- بهرام دهقانی   برای فیلم    “ابد و یک روز”

۶- هایده صفی یاری   برای فیلم    “اژدها وارد می شود”

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

۱- هومن بهمنش   برای فیلم    “بهمن”

۲- هومن بهمنش    برای فیلم    “اژدها وارد می شود”

۳- علیرضا زرین دست   برای فیلم    “کفش هایم کو؟”

۴- پیمان شادمانفر  برای فیلم    “اعترافات ذهن خطرناک من”

۵- پیمان شادمانفر   برای فیلم    “خشم و هیاهو”

۶- مرتضی قیدی برای فیلم    “ناهید”

  نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
۱- برزو ارجمند    برای فیلم    “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت”
۲- علی باقری     برای فیلم    “اژدها وارد می شود”
۳- پوریا رحیمی     برای فیلم    “احتمال باران اسیدی”
۴- محسن کیایی    برای فیلم    “بارکد”
۵- نوید محمد زاده    برای فیلم    “ابد و یک روز”

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:
۱- پانته آ بهرام    برای فیلم    “کوچه بی نام”
۲- سحر دولتشاهی   برای فیلم    “شکاف”
۳- سوگل خلیق    برای فیلم     “دو”
۴- فرشته صدر عرفایی     برای فیلم    “کوچه بی نام”
۵- مریم کاظمی     برای فیلم    “جامه دران”

نامزدهای بهترین نقش اول مرد:
۱- سعید آقاخانی   برای فیلم    “خداحافظی طولانی”
۲- فرهاد اصلانی    برای فیلم    “کوچه بی نام”
۳- هادی حجازی   برای فیلم    “ایستاده در غبار”
۴- سیامک صفری    برای فیلم    “اعترافات ذهن خطرناک من”
۵- پیمان معادی     برای فیلم    “ابد و یک روز”

نامزدهای نقش اول زن:
۱- سحر احمدپور    برای فیلم    “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت”
۲- ساره بیات    برای فیلم    “ناهید”
۳- نگار جواهریان   برای فیلم    “قندون جهیزیه”
۴- باران کوثری    برای فیلم    “جامه دران”
۵- باران کوثری    برای فیلم    “کوچه بی نام”

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:
۱- یدالله صمدی-حسین مهکام    برای فیلمنامه     “پدر آن دیگری”
۲- حمیدرضا قطبی     برای فیلمنامه      “جامه دران”
۳- سهیلا گلستانی    برای فیلمنامه      “دو”

نامزدهای بهترین فیلمنامه:
۱- محسن امیر یوسفی  برای فیلم    “خواب تلخ”
۲- آیدا پناهنده – ارسلان امیری   برای فیلم    “ناهید”
۳- مانی حقیقی      برای فیلم     “اژدها وارد می شود”
۴- سعید روستایی   برای فیلم     “ابد و یک روز”
۵- اصغر عبداللهی      برای فیلم     “خداحافظی طولانی”

نامزدهای بهترین کارگردانی:
۱- آیدا پناهنده     برای فیلم     “ناهید”
۲- وحید جلیلوند  برای فیلم     “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت”
۳- ابراهیم حاتمی کیا   برای فیلم     “بادیگارد”
۴- سعید روستایی   برای فیلم     “ابد و یک روز”
۵- محمد حسین مهدویان   برای فیلم     “ایستاده در غبار”

نامزدهای بهترین فیلم:
۱- بیژن امکانیان       برای فیلم     “ناهید”
۲- علی جلیلوند – محمد حسین لطیفی    برای فیلم     “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت”
۳- منصور لشگری قوچانی   برای فیلم     “کوچه بی نام”
۴- سعید ملکان   برای فیلم      “ابد و یک روز”
۵- حبیب الله والی نژاد      برای فیلم      “ایستاده در غبار”

 

 

 

منبع: ایسنا

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *