۱۳۹۷/۰۷/۲۸

آخرین اخبار

نقدی بر سریال پیمان معادی بعد از آخرین قسمت «The Night Of»

title:"نقدی بر سریال پیمان معادی بعد از آخرین قسمت - http://anamnews.com/«The Night Of» - " alt:" نمایی از پیمان معادی در The Night Of - http://anamnews.com/ "

 

نقدی بر سریال پیمان معادی بعد از آخرین قسمت «The Night Of» 

 

هفتم شهریور ماه، هشتمین و آخرین قسمت مینی سریال «The Night Of» از شبکه اچ بی او پخش شد.

 

 

آنام: مینی سریال «The Night Of» عنوان سریال هالیوودی است که از شبکه اچ بی او آمریکا روی آنتن رفت، نکته حائز اهمیتی که درباره این سریال وجود دارد این است که پیمان معادی بازیگر جهانی سینمای ایران در این سریال ایفاگر یکی از نقش های اصلی هست.

این سریال هشت قسمتی از زمان پخش آن در شبکه اچ بی او توانسته نظر مخاطبان و منتقدان را به خود اختصاص دهد.

نشریه ورایتی که یکی از معتبر ترین رسانه های هالییودی است با انتشار مطلبی به تحسین این اثر پرداخته است و با اشاره به هم زمانی پخش این سریال با بازی های المپیک نوشته است که این سریال هفت میلیون مخاطب در سطح کشور آمریکا داشته است.

این سریال مضمونی اجتماعی دارد و زندگی مسلمانان آمریکا را به تصویر می کشد و در لایه های پنهانی قصه، این انسان ها را قربانی وضعیت موجود در آمریکا تلقی می کند.

پیمان معادی در تازه ترین مصاحبه اش با نشریه آمریکایی وٌلچر در خصوص ایفای نقش این کاراکتر گفته است من همیشه نقش هایی را قبول می کنم که تصویر درستی از مردم من و به خصوص مسلمانان ارائه کند و امیدوارم که این بار هم این اتفاق افتاده باشد.

منتقد روزنامه لس آنجلس تایم هم در یادداشتی کوتاهی با اشاره به مضمون سریال چنین نوشت: سریال تازه شبکه اچ بی او نشان داد که چه قدر خانواده های مسلمان از ترور و جنگ و ترامپ آسیب دیده اند.

سریال تازه ای که پیمان معادی در آن به ایفای نقش می پردازد، در فضای مجازی هم با استقبال مواجه شده و شب گذشته که قسمت پایانی فصل اول پخش شد، بیش از ۴٠ هزار توئیت پیرامون این سریال منتشر شد.

بعد از پایان فصل اول این سریال، اخباری پیرامون ساخت فصل دوم این سریال در رسانه های آمریکا منتشر شد که این خبر از سوی عوامل تولید این سریال تکذیب شده است و آن ها معتقدند که سریال The Night of فصل دومی نخواهد داشت.

 

نقد سریال The Night Of با بازی پیمان معادی

 

 

 لینک کوتاه: http://goo.gl/sxi5ms

منبع

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *