۱۳۹۷/۰۸/۰۱

آخرین اخبار

NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه

 title:"NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه - http://anamnews.com/"alt:"NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه- http://anamnews.com/"

NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه

آنام:  دیدن افراد مختلف از هر گروه سنی که انواع تلفن‌های همراه را با خود حمل می‌کنند و تقریبا در اغلب اوقات در حال بررسی آخرین پیام‌های دریافتی روی تلفن‌های همراهشان هستند، مسئله‌ای عادی ‌است. اما مشکل بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه، بزرگ بودن ابعاد یا به عبارتی خوش دست نبودن آنهاست.

برخی از افراد تلفن‌های همراهشان را در جیب خود می‌گذارند و اغلب نگرانند که موقع خم شدن یا حرکت کردن، گوشی از جیب‌شان بیفتد یا گم شود. نوکیا در حال کار روی طرحی است که به نام nokia fit ring مشهور شده است. پروژه‌ای که به نظر می‌رسد به مثابه چاره‌ای برای ابعاد بزرگ گوشی‌ها اندیشیده است.

title:"NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه - http://anamnews.com/"alt:"NOKIA FIT RING نسلی جدید از تلفن‌های همراه- http://anamnews.com/"

این طرح بلندپروازانه با محوریت نوعی حلقه انگشتری در حال تکمیل است، طرحی که قرار است تمامی کارکردهای یک تلفن همراه هوشمند و مدرن را در خود جای دهد. جنس این حلقه‌های هوشمند سیلیکونی و بسیار منعطف در نظر گرفته شده است، در نتیجه حمل و در دست داشتن nokia fit ring هیچ‌گونه محدودیتی ایجاد نمی‌کند.

سطح این حلقه ضد آب و ضد تعریق است و کاربران به راحتی می‌توانند با در دست داشتن nokia fit ring به راحتی تمام امور شغلی و خانگی خود را سامان دهند و به طور همزمان از تمامی قابلیت‌های تلفن همراه خود استفاده کنند. برای مکالمه با این حلقه هوشمند تنها کافی است انگشت خود را در نزدیکی گوش قرار داده و با مخاطب صحبت کنید.

اما عمده چالش پیش روی طراحان این پروژه مسائلی چون باتری، سیم کارت و لوازم جانبی است. محدودیت فضای شدیدی که پیش روی طراحان این حلقه قرار دارد باعث شده موفقیت این طرح برای تولید پر تعداد و ارائه محصول در بازارهای جهانی تردیدآمیز ارزیابی شود.

در شرایطی که برندهای معتبر تلفن همراه بر سر نوین کردن خدمات و نرم‌افزارهای خود تلاش می‌کنند و رقابتی سرسختانه با یکدیگر دارند، شرکت نوکیا با کار روی این طرح جذاب و عجیب، تلاش دارد وضعیت به حاشیه رانده شده خود را دوباره به روزهای اوج گذشته برساند.

منبع: فرصت امروز

لینک کوتاه:
 http://goo.gl/hxoBTF
 

نوشته‌های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *